Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote

Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova. Shqipëria. Sporti. Showbizi. Kultura.

10.25.2021
 1. Indexonline: Imponim për ta braktisur Luginën - RTP - Shpejt
 2. Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI, indexonline portali lajmet
 3. Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme
 4. Lajmi Express - Portal informativ
 5. – Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet
 6. Lajme - Telegrafi Maqedoni » Telegrafi Maqedoni
 7. Artmotion – Tjeter Nivel
 8. Lajme | Portali Online
 9. - Shpejt dhe origjinal!
 10. Portali i lajmeve Informohu - Home | Facebook
 11. Lajme - Gazeta Express
 12. Gazeta Lajm
 13. Lajmet e fundit -
 14. Indexonline portali lajmet - PngLine
 15. Lajmet e fundit Shqip - Telegrafi
 16. Aktualitet - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute
 17. Lajmet kryesore -

Indexonline: Imponim për ta braktisur Luginën - RTP - Shpejt

Serbia po i arreston banorët e Bujanocit dhe po ua konfiskon dokumentet. All Bota Kosova Rajoni rajoni.Çdo klik një ecje me kohën. Për qdo problem mund të na kontaktoni në e- mail.ACMilan- Lajme. Indexonline portali lajmet

Serbia po i arreston banorët e Bujanocit dhe po ua konfiskon dokumentet.
All Bota Kosova Rajoni rajoni.

Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI, indexonline portali lajmet

Të gjitha materialet në të.
Përfshirë fotografitë.
Janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara.
Lajme Maqedonia e Veriut.
Lajme Të moshuarit shfaqën reagime të ngjashme antitrupash ndaj dozës së parë të AstraZeneca dhe Pfizer 20 mins më parë.
Lajme Dhuna ndaj fëmijës në Koçan. Indexonline portali lajmet

Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme

Janë arrestuar 3 persona.Paralajmërohet padi penale.
Zemaj përmes një postimi në Facebook ka akuzuar Qeverinë se ky menaxhim.Madje.
Ministria e Punëve të Brendshme e Serbisë ka vendosur një akt.Me një plumb në kraharor ia mori jetën shokut – merret vendimi për Liridon Uruqin.
Moti sot në Gjakovë pritet të jetë kryesisht i vranët.

Lajmi Express - Portal informativ

 • Stafi i.
 • Portali Online.
 • Në do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë.
 • Investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër.
 • Stafi i.

– Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet

Kjo për shkak të represionit të politikës serbe e cila përgjatë viteve bëri që të shpërngulën më shumë se gjysma e popullsisë. Lajmet e fundit minute pas minute. Sport. Portokalli. Fiks Fare. Top Story. Top Show. Indexonline portali lajmet

Lajme - Telegrafi Maqedoni » Telegrafi Maqedoni

 • Abunohu.
 • Von der Leyen vaksinohet me Pfizer BioNTech Rama paralajmëron mbërritjen e mbi 90, 000 dozave AstraZeneca Blinken.
 • Në vizitë të paparalajmëruar.
 • Bekim Jashari reagon me një fotografi të Adem Jasharit pas debateve të fundit për komandantin legjendar.
 • Lajme - 4 vite më parë.
 • Vendi; Rajoni; Bota; 5.
 • Përballë sfidave të gazetarisë bashkëkohore.
 • Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale.

Artmotion – Tjeter Nivel

Në Kosovë.
Ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.
Kosova.
Lajme.
Portali Online. Indexonline portali lajmet

Lajme | Portali Online

Bota Press- Zemaj kritikon Qeverinë për menaxhimin e pandemisë. Po e shqyejnë gurmazin në fushata zgjedhore jashtë shtetit Ish- ministri i Shëndetësisë.Armend Zemaj ka kritikuar Qeverinë e Kosovës për menaxhimin e pandemisë COVID- 19. Indexonline portali lajmet

Bota Press- Zemaj kritikon Qeverinë për menaxhimin e pandemisë.
Po e shqyejnë gurmazin në fushata zgjedhore jashtë shtetit Ish- ministri i Shëndetësisë.

- Shpejt dhe origjinal!

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen.Të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi.Pa miratimin e drejtuesve të Zërit.
Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju mendoni se duhet.Lajme Qeveria kërkon gjendja e krizës të vazhdojë deri më 31 dhjetor.Portali është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe.
Mirë se vini në forumin e klubit më të trofeshum në botë.

Portali i lajmeve Informohu - Home | Facebook

DITA BOTËRORE E ARTIT 15. Ky portal mirëmbahet nga NGB Zëri sh.Lajme. Për qdo problem mund të na kontaktoni në e- mail. Indexonline portali lajmet

DITA BOTËRORE E ARTIT 15.
Ky portal mirëmbahet nga NGB Zëri sh.

Lajme - Gazeta Express

 • Join the forum.
 • It' s quick and easy.
 • Liverpooli e ka nisur shumë mirë sfidën në Anfield.
 • Ku kërkon të përmbysë rezultatin pas humbjes 3- 1 në ndeshjen e parë nga Real Madridi.
 • Kyçja dhe Depozita FALAS.
 • Portali është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe.
 • 14 Prill.
 • Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova.

Gazeta Lajm

Shqipëria.
Sporti.
Showbizi.
Kultura.
Biznesi & Ekonomia.
And Shkabaj App.
The leading Albanian source for information and entertainment.
15 18. Indexonline portali lajmet

Lajmet e fundit -

Ata e kanë gjithcka nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale për shqiptarët dhe kosovarët kudo ndodhen.
Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali obligoheni t' i pranoni Kushtet e përdorimit.
FTESE PER OFERTE.
8 Laptop.
1 Desktop.
2 Monitor. Indexonline portali lajmet

Indexonline portali lajmet - PngLine

1 Conference Camera.2 External HDD.2 Meraki.
1 Printer Black and White all in one.3 Android Tablets.

Lajmet e fundit Shqip - Telegrafi

1 Fotokopje black and white.
3 Tastatura.
1 Laserjet Pro M227fdw Black and white all in one.
Nëse kontrata është për muaj.
Klienti në këtë rast nuk ka nevoj të paguaj paisjet vetëm shërbimin dhe në momentin që ndërprehet kontrata paisjet janë pjese e Artmotion. Indexonline portali lajmet

Aktualitet - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute

Indexonline portali lajmet. Aristela e vë në siklet Julin në takimin e parë. Video më shumë. Ndalohet kopjimi. Gjuajtje me armë në. Ndërsa ajo maksimale do të arrijë deri në + 8 gradë celsius. Indexonline portali lajmet

Lajmet kryesore -

Lajme. Zemaj përmes një postimi në Facebook ka akuzuar Qeverinë se ky menaxhim.Kosova 14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë 1 hour më parë. Indexonline portali lajmet

Lajme.
Zemaj përmes një postimi në Facebook ka akuzuar Qeverinë se ky menaxhim.